Jean-Julien Rojer maakt zijn debuut in de selectie van het Nederlandse Davis Cup-team voor de ontmoeting met Finland, 10-12 februari in Den Bosch. Dit heeft captain Jan Siemerink zojuist bekend gemaakt.
De dubbelspecialist, geboren op Curacao, mag voor Nederland uitkomen nadat de Nederlandse Antillen als zelfstandige natie is opgeheven. Robin Haase, Thiemo de Bakker en Jesse Huta Galung zijn de overige leden van het team. Nederland en Finland strijden in Maaspoort Sport&Events voor een plek in de tweede ronde van de Europees/Afrikaanse zone I.
"In dit team heb ik het volste vertrouwen en daar komt nog eens bij dat we eindelijk weer eens thuis spelen. Daarnaast is het voor het team een waardevolle aanvulling dat Jean-Julien voor Nederland mag uitkomen. Hiermee versterken we het team in het dubbelspel. Kortom ik kijk met veel vertrouwen uit naar deze ontmoeting", vertelt Siemerink.
De loting voor het duel vindt plaats op donderdag 9 februari om 12.00 uur in Den Bosch. Meer informatie over het evenement vindt u op
de Davis Cup-pagina van de KNLTB.
Live volgen
Niemand hoeft iets te missen van de Davis Cup-ontmoeting tussen het HealthCity Nederlands Davis Cup-team en Finland. Het duel wordt van vrijdag 10 tot en met zondag 12 februari drie dagen lang rechtstreeks op televisie uitgezonden via Sport1. Ook op internet is het duel live te volgen via
Tennistv.nl.